Camişerif Mah. 118. Cad. İhsan Apt. No:17 Kat:1 D:1/2 Akdeniz / MERSİN (Tren İstasyonu Karşısı)
0532 437 71 89
0532 431 97 05
İLETİŞİME GEÇ

Hakkımızda

2009 yılının 1. ayında  mesleki yeterlilik eğitimleri faaliyetlerine başlayan Özel İstasyon Psikoteknik ve SRC, ÜDY, ODY Eğitim Kurumları bünyesinde Mersin'in ilk Src kursu olarak eğitim sektöründe ki kararlı büyümesine devam etmektedir. Çalışmalarında dürüstlüğü ve doğruluğu kendisine ilke edinmiştir. 11 yıldır sevgi, saygı ve hoşgörü ile kursiyerlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel İstasyon Psikoteknik - SRC Eğitim Kurumları,trafikte bilinçli sürücü ve sıfır kaza amacına ulaşma hedefiyle, dünya standartlarında eğitim sunmaya, trafikte bilinçli sürücü gelişimi ve trafik sorununun çözümüne yönelik çalışmalara  katkı sağlarken, “yeni nesil uzman eğitici  iddialı kadrosuyla fark yaratmayı hedeflemektedir.’’

Özel İstasyon Psikoteknik - SRC Eğitim Kurumlarını diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği, eğitimde klasik kalıpların yerine modern,vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katmaya devam etmektedir.

Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı,trafikte birbirine saygılı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, trafik kurallarının temelinde yatan güvenlik mantığını özümsemiş, trafik kültürünü yaşam felsefesi haline getiren,donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre ,trafik bilinci ve empati yeteneği gelişmiş sürücüler yetiştirmeye devam edeceğiz.

Paylaş:

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)